Fitness

Fitness

Fitness

Fitness

Fitness
Fitness
Kategooriad

Fitness

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
MFK02 FITNESS MAT (blue-black)
Fitnessmatt MFK02 on ideaalne treeningvahend. See sobib suurepäraselt nii jõutreeningute kui ka aeroobika jaoks. Libisemisvastane mati alus hoiab ära libisemise treenimisel. Tänu sellele on meie treening mugav olenemata pinna tüübist, millel me treen..
Fitnessmatt MFK02 on ideaalne treeningvahend. See sobib suurepära..
Soovituslik müügihind: 35€
Edasimüüja hind: 25€
HTBR10 OLYMPIC PLATE - BUMPER 10 KG HMS (green)
Olympic Plate HTBR 5/10/15/20/25 kg HMS, kaetud kummiga. Selle peamised eelised on täiuslik vorm, esteetiline viimistlus ja spetsiaalne profiil, mis takistab vardal pöörlemist. Plaadid on valmistatud esmaklassilistest materjalidest. Vastupidav plaate..
Olympic Plate HTBR 5/10/15/20/25 kg HMS, kaetud kummiga. Selle pe..
Soovituslik müügihind: 64€
Edasimüüja hind: 46€
DK06 QUICK LADDER 6m HMS PREMIUM
Koordineerimisredel DK06 võimaldab sooritada arvukalt harjutusi, mis parandavad kiirust, paindlikkust, refleksi, väledust, võimsust ja motoorikat. See on suurepärane igas spordialal täiendava treeningelemendina või soojenduseks enne edasist treeningu..
Koordineerimisredel DK06 võimaldab sooritada arvukalt harjutusi, ..
Soovituslik müügihind: 23€
Edasimüüja hind: 17€
AKM03 ORANGE ACUPRESURE SET MAT HMS PREMIUM
AKM03 SET on komplekt, mis koosneb matist ja akupressuurist. Punktmassaaž on suurepärane ja tõhus vahend lõõgastumiseks ja valudest vabanemiseks. See võimaldab vabaneda lihaspingetest, parandada vereringet ja stimuleerida endorfiinide tootmist. Mati ..
AKM03 SET on komplekt, mis koosneb matist ja akupressuurist. Punk..
Soovituslik müügihind: 42€
Edasimüüja hind: 30€
YM09  EXERCISE MAT
YM09 on ideaalne võimalus ABS-treeninguteks. Mati eelvormitud vorm võimaldab teil treeningu ajal liikumisulatust laiendada. Matt on valmistatud vahtplastist, mis kohandub tihedalt teie selgroo kõvera kujuga. Seega leevendame nimmelüli. Seetõttu on so..
YM09 on ideaalne võimalus ABS-treeninguteks. Mati eelvormitud vor..
Soovituslik müügihind: 24€
Edasimüüja hind: 17€
YB01 65CM GYM BALL HMS (red)
Võimlemispall 55cm 65cm 75cm YB01 HMS on valmistatud libisemiskindla pinnaga sünteetilisest materjalist. Meie pall on äärmiselt laia kasutusvõimalustega spordivarustus. Seda saab kasutada nii fitness-treeningus kui ka taastusravis. Võimlemispallidega..
Võimlemispall 55cm 65cm 75cm YB01 HMS on valmistatud libisemiskin..
Soovituslik müügihind: 13€
Edasimüüja hind: 9€
WW02 PILLOW WEIGHTS 2 x 1.5 KG ONE FITNESS (yello..
WW01 ja WW02 ONE FITNESS on kvaliteetsed randme- ja pahkluu rihmade raskused. Toode sobib suurepäraselt pilatese harjutuste, sörkjooksu, aeroobika või võimlemise jaoks. Rihmade raskused aitavad teil keha täiuslikuks muuta. WW01 ja WW02 ONE FITNESS on..
WW01 ja WW02 ONE FITNESS on kvaliteetsed randme- ja pahkluu rihma..
Soovituslik müügihind: 14€
Edasimüüja hind: 10€
THM5 HAMMERTONE PLATE 5 KG HMS
TH Hammertone Plate 5 kg HMS - kvaliteetsetest materjalidest valmistatud plaat - mis tagab pikaajalise kasutamise. Plaadi peamised eelised on täiuslik rauast valatud ja esteetiline viimistlus. Toode on kaetud Hammertoniga, mis tagab vastupidavuse kor..
TH Hammertone Plate 5 kg HMS - kvaliteetsetest materjalidest valm..
Soovituslik müügihind: 26€
Edasimüüja hind: 19€
TCZ5 BLACK PLATE 5 KG HMS
Must plaat on malmist kaal. Selle peamised eelised on täiuslik valatud ja esteetiline viimistlus. Plaat oli valmistatud parima kvaliteediga materjalist. See on vastupidav malm. Keskava on läbimõõduga 31 mm. Täpselt täideviimine kindlustab kehakaalu s..
Must plaat on malmist kaal. Selle peamised eelised on täiuslik va..
Soovituslik müügihind: 25€
Edasimüüja hind: 18€
STR06 BALL STAND HMS PREMIUM
Mida rohkem on teil seadmeid, seda keerulisemaks muutub nende nõuetekohane hoidmine. HMS-statiivid aitavad teil kõiki tarvikuid ühte kohta koguda. STR06 HMS PREMIUM on terasest alus fitnesspallide jaoks. See on loodud selleks, et muuta varustuse maha..
Mida rohkem on teil seadmeid, seda keerulisemaks muutub nende nõu..
Soovituslik müügihind: 172€
Edasimüüja hind: 123€
SK03 JUMP ROPE HMS
SK03 HMS on vahtkäepidemete ja nahast nööriga hüppenöör. Toode on varustatud sujuva pöörlemise eest vastutavate laagritega. Nööri pikkus on 275 cm ja see on valmistatud kõrgekvaliteedilisest nahast - mis tagab pikaajalise kasutamise. Mugav, ergonoomi..
SK03 HMS on vahtkäepidemete ja nahast nööriga hüppenöör. Toode on..
Soovituslik müügihind: 8€
Edasimüüja hind: 6€
SGP40 COMPOSITE BARBELL AND DUMBBELLS SET 40 KG H..
Vahetatavate raskustega hantel on klassika ja samas peab see olema igas koduses jõusaalis. SGP40 HMS on kahe komposiithantli komplekt. Kuid neid saab riba moodustamiseks omavahel ühendada. Kvaliteetne materjal tagab kõrge tugevuse ja järelikult tagab..
Vahetatavate raskustega hantel on klassika ja samas peab see olem..
Soovituslik müügihind: 90€
Edasimüüja hind: 65€
PBF EXERCISE BAND SET 04 ONE FITNESS
PBF SET04 One Fitness on neljast kummipaelast koosnev komplekt, mida kasutatakse erinevat tüüpi harjutustes. Saate neid kasutada jõutreeningutel, stabiliseerimisel ja rehabilitatsioonis. Kvaliteetsed materjalid tagavad vastupidavuse. Meie kummipaelad..
PBF SET04 One Fitness on neljast kummipaelast koosnev komplekt, m..
Soovituslik müügihind: 12€
Edasimüüja hind: 9€
MP10 PUZZLEMATT / TREENINGMATT 60x60x1.0 CM (9 PC..
PUZZLE PROTECTIVE MAT kaitseb põrandat tõhusalt kahjustuste eest ja lisaks pärsib see raskuste abil treeningu ajal tekkivat müra. Samuti vähendab see treeningu ajal tekitatud vibratsiooni. Puzzle kaitsematti saab kasutada mitut tüüpi spordivarustuse ..
PUZZLE PROTECTIVE MAT kaitseb põrandat tõhusalt kahjustuste eest ..
Soovituslik müügihind: 42€
Edasimüüja hind: 30€
MGS01 GYMNASTIC FOLDABLE MATTRESS 2400x1200MM BLA..
MGS01 HMS PREMIUM on kokkupandav võimlemismadrats. Sõltumata harjutatud spordialast võivad lamades või toes sooritatavad harjutused olla problemaatilised, kui sobivat madratsit või matti ei kasutata. On isegi vigastuste oht. HMS PREMIUM kaubamärk tul..
MGS01 HMS PREMIUM on kokkupandav võimlemismadrats. Sõltumata harj..
Soovituslik müügihind: 120€
Edasimüüja hind: 86€
HH10 KROOMITUD HANTLID 2 x 10 KG HMS PREMIUM
HH HMS on kroomkattega terasest hantlid. Need sobivad suurepäraselt fitness- ja jõuharjutuste jaoks. Need võimaldavad treenimist ja ülakeha osade parandamist. Hantlid on valmistatud kvaliteetsest kroomkattest, mis muudab need vastupidavaks hõõrdumise..
HH HMS on kroomkattega terasest hantlid. Need sobivad suurepärase..
Soovituslik müügihind: 140€
Edasimüüja hind: 100€
Kaubaladu @ 2021 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper