Maaletoojale

Maaletoojale

Maaletoojale

Maaletoojale

Maaletoojale
Maaletoojale

Maaletoojale

Kui oled mõne brändi maaletooja või ise kauba tootja ja otsid head turundamise kohta oma toodetele, siis liitu meie Drop Shipping platvormiga. Kõik teenused sinule on TASUTA, ilma ühegi kuutasuta ja ilma varjatud kuludeta. Meie poolt on sinule tasuta edasimüügi platvorm, kus mitmed e-poed (meie kliendid) saavad osaleda sinu kaupade aktiivses edasimüügis.

NB! WebShopper pakub soovikorral maaletoojale TASUTA platvormi tootekataloogi loomiseks, mis sobib toodete haldamiseks ja integreerimiseks kaubaladu.ee keskkonnaga. Pakutav lahendus sarnaneb e-poele, kuid see ei võimalda kaupu müüa otse lõpptarbijale, vaid ainult edasmüügikorras kaubaladu.ee kaudu.

Kuidas see töötab maaletooja jaoks?

Kui liitud meie platvormiga, siis paneme sinu tooted XML tootevooga meie portaalis (kaubaladu.ee) välja ja jaotame need erinevatesse tootegruppidesse. See teenus on sinule alati tasuta ja ei too kaasa mingeid kulusid. Kõikide lisatud toodete hulgast saavad seejärel erinevad e-poed (meie kliendid) valida välja enda e-poe jaoks meelepärased tooted ja tootegrupid ning lisada need siis oma e-poodidesse edasimüügiks XML tootevoogudega, mis koostatakse vastavalt iga e-poe soovile ja vajadusele. Edasimüüja jaoks koostatud tootevoog uuendab automaatselt ja perioodiliselt toodete koguseid ja hindu, et tagada värske toote info e-poes. Sealjuures liitumine ja tehniline seadistamine on meie poolt tasuta. Kõik kaubad ostetakse 100%-liselt välja enne nende saatmist kliendile, seega on meie süsteem absoluutselt riskivaba ja turvaline kõikidele osapooltele.

Meiega liitumisel on mitmeid eeliseid: suureneb sinu kauba müük, levitatakse infot sinu toote kohta, paraneb leitavus otsingumootorites, lihtne ja innovaatiline info edastusmeetod, sinu toodete laialdane reklaamimine, huvitavad ärikogemused ja koostöö. Kõik need eelised hoiavad tegelikult kokku sinu aega ja raha.

Kui soovid liituda, siis saada meile liitumise taotlus ja oma toodete XML voog, koos edasimüüja hindadega: support@kaubaladu.ee või helista 56 302 302

Võta ühendust

Kaubaladu @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper