Edasimüüjale

Edasimüüjale

Edasimüüjale

Edasimüüjale

Edasimüüjale
Edasimüüjale

Edasimüüjale

Edasimüüjaks saamine on lihtne, selleks registreerige end meie lehel. Liitumise tingimuseks on, et teil peab olema tegutsev ettevõte ja tegutsev (soovitavalt WebShopperi) e-pood. Ettevõtte käibemaksu kohustus ei ole sealjuures nõutud, sest meie süsteemist ostu sooritamisel lisatakse käibemaks hinnale.

Peale liitumist saadame teile koostöölepingu, kus on kirjas kõik õigused, kohustused ja muud olulised punktid, seejärel aktiveerime teie edasimüügi konto ja loome teie vajadusetele sobiva XML tootevoo, mille vajadusel meie spetsialist seadistab teie e-poes tasuta. Peale seda, kui tootevoog on seadistatud ja automatiseeritud, hakkavadki teie e-poodi ilmuma teie valitud tooted ning nende kogused ja hinnad uuendatakse automaatselt igapäevaselt. Juurdehindluse saate loomulikult ise vabalt määrata vastavalt oma soovile, kuid sealjuures soovitame jälgida siiski meiepoolset jaehinna soovitust. Sellega ongi kõik valmis ja saate alustada kaupade müügiga, ilma sentigi kaubavarudele raha kulutamata.

Hinnad

Teenus on edasimüüjale tasuline, kuna meie soov on hoida edasimüügiks pakutavate toodete hinnad võimalikult madalal maaletooja hindade tasemel, siis rakendame edasimüüjatele vahendustasu ostu pealt. Ei mingit kuutasu ega muid lisakulusid. Vahendustasu suurus on 1€ /toote kohta, millele lisandub käibemaks. Seega, kui sa ei müü midagi, siis ka ei maksa midagi.

NB! WebShopperi e-poodidel on võimalik alates Maxi paketist oma poodi importida kaubaladu.ee tooteid: www.webshopper.ee

Võta ühendust

Kaubaladu @ 2022 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper